اگر معلم بودم...

شاید کمی عجیب باشه، اما با نوشتن چند جمله در اینجا دو مثبت خواهید گرفت...

همین طور که در عنوان مطلب می بینید جمله هاتون باید در باره ی این موضوع باشه که اگه شما معلم بودید چطور درس می دادید و با دانش آموزان چطوری رفتار می کردید...

به امید دیدن نظرات زیبا و راهگشاتون در اینجاچشمک

 

/ 26 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جواد هنرمند

با سلام من اگر معلم بودم با بچه ها به خوبی رفتار می کردم و وقتی که بی نظدم یادرس هایشان را عمل نمی کردند عصبانی می شدم . و دوست داشتم با شاگردانم رابطه ای صمیمی داشته باشم.

نيما طهراني

سلام من اگر معلم بودم بچه هارا به درس خواندن تشويق مي كردم و با آنها مانند يك دوست در جهت رفع مشكلات درسي شاگردانم تلاش مي كرديم . با تشكر فراوان از زحمات شما

سپهر نفیسی

اگر من معلم بودم سعی میکردم مثل شما خونسردیمو حفظ کنم که بچه ها را دعوا نکنم . سعی میکردم مثل شما یک همچین وب لاگی درست کنم که خیلی جالب و اموزنده باشد .فکر کنم اگر معلم بشوم همیشه از شما به عنوان یک معلم باهوش و خوش تیپ برای شاگردانم تعریف خواهم کرد .

سپهر نفیسی

اگر من من معلم بودم به شاگردام میگفتم : یادش بخیر این اقای هاشمی عجب مرد خوبی بود همیشه به بچه ها مثبت میداد و بعد میگفتم اگر شما هم بچه های خوبی باشید مثل معلم خودم براتان یک سایت درست میکنم .

علی حسنی

اگر من معلم بودم درطول سال به دانش آموزان کمی سخت می گرفتم اما امتحانات اخرسال را آسان می گرفتم وهر دو جلسه یک بار به صورت شفاهی سوال می کردم وسعی می کردم که علاوه بر خوب درس دادن مسائل تربیتی راهم درنظر گرفته وکلاس شادی می داشتم

صدرا حاتمی

من اگر معلم بوم با بچه ها مانند شما بسیار خوب بودم و کلاس هایم را مانند شما شاداب و خوب کنترول می کردم شما بسیار وقت شناس هستید. من پیش خود افتخار می کنم که چنین معلم خوبی دارم. شما به خوبی درس می دهید جوری که بچه ها به اسانی درک می کنند. پس اگر مثل شما در بزرگی هایم معلم بودم شما را الگو می کنم. دستتان درد نکند که از ما بچه ها نظری پرسیدید. شما برای ما ارزش قائل هستید و اگر معلم دیگری بود این کارها را نمی کرد. شما بسیار معلم خوبی هستید. برای همین حتی برادرم که شاگرد قدیمی شما هست سلام می رساند. از شما خیلی ممنونم. من ایمیل مادرم را می دهم.

محمدرضا خلیل پور

اگر من معلم بودم سعی می کردم که شب قبل حتما درس روز بعد را برای خودم مرور کنم و از کتابهای جدید علمی و اطلاعات روز برای تفهیم درس به شاگردانم استفاده کنم و با دانش آموزان طوری رفتار می کردم تا آنها خود را در کلاس و درس شریک بدانند و خودشان در زمینه ی آموزش مشارکت بهتر و بیشتری داشته باشند.

معین رشیدپور

اگر معلم بودم با دانش اموزانم مهربان بودم به انها مشق کمتر می دادم وبا دانش اموزانم مثل یک دوست رفتار می کردم واگر تکالیفشان را انجام نمی دادند به انها به مهربانی می گفتم بیشتر تلاش کن.

امیررضا حسن زاده

اگر معلم بودم سعی می کردم بچه ها را برای درس خواندن تشویق کنم.بین شان فرق نگذارم.

مترجم جوان

اگه معلم بودم سعی میکردم طوری درس بدم که برای بچه ها جالب باشه و اونارو جذب کنه شوخی و خنده از اصول کارم بود [نیشخند]