نمونه سوالات ترم دوم

   دوستان عزیز، قول نمونه سوال را برای پایان ترم داده بودم، اما هرچه فکر کردم دیدم همان سوالات میان ترم دوم بهترین نمونه سوالات هستند و در اینجا آنها را دوباره با جواب هایشان می گذارم.

   خندان باشید...

دریافت سوالات 

/ 5 نظر / 25 بازدید
شروین ارغایی

باسلام ازشما درخواستی داشتم. اگر میشود در تابستان هم مطالبی را در رابطه با درس زبان انگلیسی مانند الان واین مطالب بنویسید با تشکر [لبخند]

علیرضا

ممنونم ازنمونه سوالات ممنون می شوم اگردرتابستان وبلاگتون رو برای بچه ها ادامه دهید

حمید

سلام از اینکه من رو لینک کردیدممنون یه خواهشی داشتم :تو تابستون هم وبتون رو برای بچه ها ادامه بدبد [لبخند]باتشکر[لبخند]

حمید

به خدا امتحانات ترم دوم تموم شد نمی خواهید این مطلب رو حذف کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فرهاد کاظمیان

بهتره زودتز در وبلاگتون رو تخته کنید چون اصلا خوب نیست و هیچ جذابیتی نداری و هیچ کدوم از بچه ها دوست ندارن تو وبتون بیایند و من این را از ته دل همه ی بچه ها خوندم[قهقهه] در ضمن اون مطالب بالاتون هم پارسی بنویسید بهتره. بای تا همیشه.